Výukové aktivity

Didaktická cvičení

Didaktická cvičení

Připravujeme obsah v podobě didaktických cvičení do běžné výuky i jako mimoškolní procvičování. Cvičení mají různý rozsah s časovou dotací od pěti minut. Pedagogové mohou námi připravované materiály libovolně upravovat. Díky jednoduchému editoru může každý učitel vytvářet svůj vlastní obsah, a to bez znalosti programování. Administrační systém nabízí možnost exportu úspěšnosti studentů a dalších statistik.

Projektové dny

Projektové dny

Využívejte námi poskytované sady materiálů na projektové dny, které zajistí bohatý vzdělávací program. V jednoduchém administračním systému snadno připravíte mnoho vlastních výukových aktivit nejen jako náplň projektových dní.

Volnočasové a zábavní využití

Volnočasové a zábavní využití

Glitr podpoří spolupráci školy a rodiny prostřednictvím vzdělávacích tras, vědomostních kvízů a her věnujících se třeba českým osobnostem či zájmovému vzdělávání. S aplikací Glitr obohatíte adaptační kurzy, výlety i jiné školní akce. Glitr umožňuje žákům, studentům a pedagogům využívat i vytvářet vlastní libovolně tematicky zaměřené materiály.

Venkovní únikové hry

Venkovní únikové hry

Součástí každé licence jsou volnočasové únikové hry vhodné pro děti a celou rodinu, které může žák libovolně spouštět zcela zdarma i mimo čas výuky.

Venkovní únikové hry

Vyzkoušej si mě

Vyzkoušejte si volně dostupné materiály v mobilní aplikaci Glitr. Aplikaci lze stáhnout do mobilního telefonu i tabletu, v těchto zařízeních se veškerý obsah spouští. Jednoduchý editor pro tvorbu a úpravy funguje i v klasické počítačové verzi.