Financování

K financování lze využít Operační program Jana Amose Komenského. Naši aplikaci využívají také obce jako podporu k rozvoji turistického ruchu a povědomí o místní kultuře, poptejte se na financování ze stranyzřizovatele vzdělávací instituce.

Využít můžete také finanční prostředky poskytované s ohledem na proces digitalizace v souladu se Strategií vzdělávací politiky 2030+, dle 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace, rovněž vhodné dotační programy.

Licence platí pro celou Českou republiku, vztahuje se tedy na veškerý vzdělávací obsah, a není nijak omezena. Součástí licence jsou i venkovní únikové hry využitelné žáky při rodinných aktivitách.

Při aktivaci licence obdržíte unikátní licenční klíč, kterým spouštíte veškerý vzdělávací obsah. Získat můžete také vlastní tvůrcovské prostředí pro svou školu, ve kterém lze ze strany učitele i žáka bez omezení vytvářet libovolný obsah. Po celou dobu trvání licence jsme vám plně k dispozici. V případě jakýchkoliv otázek bude mít každý učitel přímý kontakt na naše poradce.

Ceny se odvíjí od velikosti školy a využívaného typu licence. Pro přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte, rádi s vámi vše osobně probereme a dodáme veškeré informace.

Zaujal vás Glitr?
Zeptejte se nás!

Ing. Jan Němec
+420 721 083 383
Glitr s.r.o.
IČ: 19 265 883
Jana Palacha 363
530 02 Pardubice
Česká republika