Po stopách tajného agenta

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star
Po stopách tajného agenta
Po stopách tajného agenta
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star

Zažijte dobrodružství v krásném prostředí Železných hor, blíže v Raneckých lesích v rámci chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Žáci se ve skupinkách s mobilním telefonem vydají po stopách zahraničního špióna a musí zajistit bezpečí pro přírodu a občany blízkého okolí i celé své země.

Varianty hry
Po stopách tajemného agenta

Střední obtížnost si skvěle užije skupina žáků, co touží trochu potrápit své mozkovny logickým uvažováním, bystrostí a znalostmi Ždíreckého okolí.

Úniková hra je vhodná pro 2. stupeň ZŠ.

Lokalita Ždírec nad Doubravou - Přístřešek u Čistírny odpadních vod Ždírec nad Doubravou
Vzdálenost 5 km
Délka 177 minut

Odhalí žáci utajeného ruského agenta? Zvládnou z nenápadných indicií, které jim zanechal, dokončit jeho těžký úkol? Kam vedou jeho kroky?

Tajný ruský agent se nejspíše pokouší vyrobit utajenou látku, jakési palivo, díky kterému bychom mohli efektivně cestovat mezi jednotlivými planetami ve vesmíru. Dešifrujete jeho zápisky, odhalíte jeho práci, zjistíte, kdo mu celou dobu pomáhá? A je vůbec tvorba této látky legální? Ke zjištění je třeba semknout se jako tým a najít všechny potřebné indicie cestou po okruhu Raneckými lesy. Na trase se seznámíte s mnoha nástrahami, které vám pomohou překonat společné znalosti, postřeh a hlavně týmový duch.