Závod skřítka Čendy

Závod skřítka Čendy

Vítejte na dnešním závodě skřítka Čendy. Skřítek Čenda je pěkný filuta a připravil si pro vás sportovní trasu plnou zajímavých hádanek a úkolů. Máte dostatek kuráže a energie se do jeho závodu zapojit?

Žáci budou soupeřit s časem, zvládnou překonat rekord našeho skřítka Čendy? Pozor! Tato hra není jen o fyzické kondici, ale i o bystrosti. Čas může vylepšit jak váš sportovní výkon, tak správné odpovědi. Žáci otestují schopnost spolupracovat jako tým.

Zvažte volbu obtížnosti. Budou se hry účastnit skřítci jako jsem já, Čenda? Nachystal jsem si lehkou variantu s méně náročnými hádankami, které jsou vhodné pro 1. stupeň ZŠ. Nebo máte v týmu samé obry, kteří se jen tak nějaké šifry nezaleknou? Zvolte střední obtížnost, která je vhodná pro 2. stupeň ZŠ.

Varianty hry
Závod skřítka Čendy

Máte v týmu malé skřítky, pro které byste uvítali kratší vzdálenost a jednodušší šifry? Pak je tato obtížnost pro vás ideální. Tato varianta je vhodná především pro žáky 1. stupně ZŠ.

Tato hra má pohádkovou tématiku a prověří znalosti vašich ratolestí. Trasa je dlouhá 1,5 km a vede přírodou.

Lokalita Dolní Morava - Dolní Morava
Vzdálenost cca 1,5 km
Délka 180 minut
1 až 10

Skřítek Čenda si pro vás připravil sportovní trasu plnou zajímavých hádanek a úkolů. Máte dostatek kuráže a energie se do jeho závodu zapojit?

Čendův závod není jen tak ledajaký. Abyste se dostali do cíle a úspěšně dokončili závod, musíte po cestě vyluštit několik zapeklitých hádanek a šifer. Nejenže vám ukážou správnou cestu k cíli, ale také vyluštíte tajné heslo, které vám pomůže zastavit časomíru. Spojte své síly a překonejte nástrahy, které jsou na vás nachystány.