Pražská zoo: Noemova archa

Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star
Pražská zoo: Noemova archa
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Golden Star
Gray Star

Zahrajte si unikátní venkovní únikovku v krásném prostředí pražské Zoo. Místo sezení v lavicích zažijete zábavu, na kterou celá třída nezapomene. 

Během hry, která netradičním způsobem propojuje svět kolem nás s vymoženostmi chytrých telefonů, se budete snažit najít všechny indicie, vyluštit nejednu hádanku a dojít zdárně až ke konci s co nejvíce body. Odměnou vám bude nejen vítězství, ale také čas, který aktivně strávíte na čerstvém vzduchu a ve společnosti vašich kamarádů a spolužáků.

Varianty hry
Noemova archa
Lokalita Praha - Pražská ZOO
Vzdálenost 3.2 km
Délka 300 minut
2 až 10

Noe se svými syny má archu již skoro postavenou. Potopa ale přichází rychleji, než se očekávalo. Pomozte jim dokončit zdárně úkol, díky kterému bude zachována rovnováha na zemi a lidstvo spolu s faunou všeho druhu bude moci pokračovat ve své vývojové linii. Úkol to jistě nebude jednoduchý, je potřeba se dostat do všech koutů zeměkoule, aby žádný druh nebyl opomenut. Vydáte se do hlubin moře, proběhnete napříč kontinenty, zakusíte extrémní podmínky v Indonéské džungli, probijete se do samotného srdce Údolí slonů, slezete strmý Skalní masiv a proplížíte se Ptačími mokřady kolem nebezpečných šelem. To a mnohem více na vás čeká v pražské Zoo.