Národní technické muzeum - Milionový závod

Národní technické muzeum - Milionový závod

Unikátní únikovka zasazená do expozice nejnavštěvovanějšího muzea v České republice.

Žáci poznají nejza­jímavější exponáty Národního technického muzea propojené s technikou jejich chytrého telefonu. Zapojí mozkové závity a prověří svoji všímaví a ještě se skvěle pobavíte. Díky systému nápověd dokončí hru opravdu každý, je jen otázkou, za jaký čas.

Varianty hry
Technické muzeum - Milionový závod

Lehká varianta je vhodná pro žáky od 4. třídy ZŠ. Užijí si ji všichni, kteří mají rádi logické hry a při jejich řešení se chtějí zábavnou formou dozvědět zajímavosti z historie, vědy a techniky.

Lokalita Praha - Národní technické muzeum
Vzdálenost 1,5 km
Délka 150 minut
1 až 6

Píše se rok 1947 a ve Spojených státech před pár týdny zemřel jeden z nejbohatších lidí na světě – Henry Ford. Jeho vliv na podnikání, management nebo marketing, ale i kulturu a společnost obecně byl tak významný, že se dvacet nejbohatších a nejvlivnějších lidí na světě rozhodlo na jeho počest uskutečnit milionový závod kolem světa.

Žáci se musí přes několik záchytných bodů dostane co nejrychleji z Hamburku do Hamburku. Na pomoc si je totiž vybral jeden významný americký miliardář. Ti, kteří nejlépe zapojí svoji mysl a kreativitu tak, aby nejlépe naplánovat cestu kolem světa zvítězí.

Otevírací doba NTM:

pondělí: zavřeno
úterý - neděle: 9 - 18 (včetně státních svátků)


Aktuální otevírací dobu si můžete ověřit na webových stránkách muzea. Zde si také můžete koupit online vstupenky: https://www.ntm.cz/
Hra se odehrává pouze v hlavní budově Letná.

Žáci musí mít při hraní zapnuté datové připojení. Hra není náročná na data, ke stažení je soubor s maximálně 15MB. Důležité je mít nabitý telefon, popř. mít s sebou powerbanku.